Darčekové balenie vína s pohármi

1500 

Darčekové balenie vína s pohármi obsahuje:
  • Alibernet rosé 2020, polosladké ružové víno
  • 2 poháre na víno s logom Víno MATULA
  • papierovú krabičku so slamenou výplňou
Kategórie: Značky: , ID produktu:2847

Popis

Darčekové balenie vína s pohármi

darčekové balenie vína s pohárm

Víno a dva poháre s logom Víno MATULA zabalené v peknej darčekovej krabičke. Vhodné ako darček.

Pokiaľ by sa vám v tejto ponuke viac páčilo iné víno, do poznámky v objednávke nám prosím uveďte, ktoré vínko Vám nachystáme do balíčka.

Naším darčekovým balením potešíte každého milovníka vína.

 

Vína vyrábame starostlivým výberom pekných, zdravých strapcov hrozna počas oberačky. Šetrným spracovaním a rýchlym pomletím po príchode z vinohradu zabezpečíme kvalitný mušt. Počas celého procesu formovania budúceho vínka pristupujeme individuálne pri každej odrode. Biele a ružové starostlivo chladíme počas kvasenia a červený rmut v kadi zase miešame, aby všetko pekne kvasilo ako má. Takto vieme zabezpečiť, že každé víno má svoju jedinečnosť a odlišuje sa od toho druhého. Rôznorodosť našich vín je priorita. Dosahujeme ju osobitným prístupom ku každej odrode počas školenia vína. Je to metóda založená na načasovaní jednotlivých operácií počas celej doby jeho zrenia. Jedná sa najmä o dĺžku naležania alebo nakvášania na šupkách, ležania na kaloch, intervaloch miešania – surlie, či samotného stáčania a nafľašovania vína.

 

Vo vinohradoch aplikujeme princípy permakultúrneho pestovania. To znamená, že každý druhý riadok je trvalo zatrávnený. Ak by ste sa pozreli z vrchu, videli by ste pásy krásnej rozkvitnutej lúky. Tieto lúčne kvety sú dôležité pre život užitočného hmyzu. Vďaka tomu máme dostatok opeľovačov pre kvitnúci vinič a prispievame k environmentálnemu zveľadeniu nášho mestečka. Životné prostredie chránime tak, že vôbec nepoužívame herbicídy a okopávaním bojujeme s burinou. Používame bio postreky proti chorobám viniča, čím predchádzame zbytočnej chemizácii krajiny a nášho hrozna.

 

Pozrite si náš Instagram

 

Kúpte darčekové balenie vína s pohármi a podporíte naše rodinné vinárstvo a zachovanie vinohradníctva vo Svätom Jure.

 

Tu je ponuka našich vín

 

Ďakujeme a Na zdravie!

Možno by sa Vám páčilo…

Minimum 4 characters