Výhodný set vín s pohármi

3700 

Výhodný set vín s pohármi obsahuje:
  • 4 flaše vína podľa aktuálnej ponuky
  • grátis 2 poháre na víno s logom Víno MATULA
Kategória: Značky: , , , ID produktu:2638

Popis

Výhodný set vín s pohármi

Výhodný set vín s pohármi

Nájdete v ňom výber našich najpredávanejších vín.

 

Využite našu akciu, vybavte sa skvelými vínami a my vám k nim pribalíme aj dva poháre Víno Matula grátis. V balíčku je naozaj pestrá ponuka, ktorá vás poteší a ktorá sa hodí k rôznym gurmánskym špecialitám. Obrázok je ilustračný, vínka do balíčka vám dáme podľa aktuálnej ponuky vín v pivnici.

Pokiaľ máte záujem o konkrétne druhy vína, do poznámky v objednávke nám prosím uveďte, ktoré vínka Vám nachystáme do balíčka.

Náš Výhodný set vín s pohármi poteší všetky Vaše zmysly.

 

Vína vyrábame starostlivým výberom pekných, zdravých strapcov hrozna počas oberačky. Šetrným spracovaním a rýchlym pomletím po príchode z vinohradu zabezpečíme kvalitný mušt. Počas celého procesu formovania budúceho vínka pristupujeme individuálne pri každej odrode. Biele a ružové starostlivo chladíme počas kvasenia a červený rmut v kadi zase miešame, aby všetko pekne kvasilo ako má. Takto vieme zabezpečiť, že každé víno má svoju jedinečnosť a odlišuje sa od toho druhého. Rôznorodosť našich vín je priorita. Dosahujeme ju osobitným prístupom ku každej odrode počas školenia vína. Je to metóda založená na načasovaní jednotlivých operácií počas celej doby jeho zrenia. Jedná sa najmä o dĺžku naležania alebo nakvášania na šupkách, ležania na kaloch, intervaloch miešania – surlie, či samotného stáčania a nafľašovania vína.

 

Vo vinohradoch aplikujeme princípy permakultúrneho pestovania. To znamená, že každý druhý riadok je trvalo zatrávnený. Ak by ste sa pozreli z vrchu, videli by ste pásy krásnej rozkvitnutej lúky. Tieto lúčne kvety sú dôležité pre život užitočného hmyzu. Vďaka tomu máme dostatok opeľovačov pre kvitnúci vinič a prispievame k environmentálnemu zveľadeniu nášho mestečka. Životné prostredie chránime tak, že vôbec nepoužívame herbicídy a okopávaním bojujeme s burinou. Používame bio postreky proti chorobám viniča, čím predchádzame zbytočnej chemizácii krajiny a nášho hrozna.

 

Pozrite si náš Instagram

 

Kúpte Výhodný set vín s pohármi a podporíte naše rodinné vinárstvo a zachovanie vinohradníctva vo Svätom Jure.

 

Tu je ponuka našich vín

 

Ďakujeme a Na zdravie!

Možno by sa Vám páčilo…

Minimum 4 characters