Gurmánsky balíček

5500 

Gurmánsky balíček obsahuje:
  • fľašu vína podľa vlastného výberu od Víno MATULA
  • 200g balenie kávy od DE JURE COFFEE ROASTERY
  • dve ručne maľované šálky na kávu od Slovenská ľudová majolika MODRA
Kategória: Značky: , , ID produktu:2513

Popis

Gurmánsky balíček

Gurmánsky balíček

Kvalitné produkty od lokálnych výrobcov.

 

Potešte seba a svojich blízkych kvalitnými lokálnymi produktami. Gurmánsky balíček balíček obsahuje fľašu vína podľa Vášho výberu od Víno MATULA, kvalitnú zrnkovú kávu od svätojurských pražiarov DE JURE COFFEE ROASTERY a dve ručne maľované šálky na kávu zo Slovenskej ľudovej majoliky v  Modre. Do poznámky v objednávke nám prosím uveďte, ktoré vínko Vám nachystáme do balíčka. Na želanie Vám vieme balíček zabaliť do peknej darčekovej krabičky.

Náš Gurmánsky balíček poteší všetky Vaše zmysly.

 

Vína do našich darčekových balení pre vás vyrábame starostlivým výberom pekných, zdravých strapcov hrozna počas oberačky. Šetrným spracovaním a rýchlym pomletím po príchode z vinohradu zabezpečíme kvalitný mušt. Počas celého procesu formovania budúceho vínka pristupujeme individuálne pri každej odrode. Biele a ružové starostlivo chladíme počas kvasenia a červený rmut v kadi zase miešame, aby všetko pekne kvasilo ako má. Takto vieme zabezpečiť, že každé víno má svoju jedinečnosť a odlišuje sa od toho druhého. Rôznorodosť našich vín je priorita. Dosahujeme ju osobitným prístupom ku každej odrode počas školenia vína. Je to metóda založená na načasovaní jednotlivých operácií počas celej doby jeho zrenia. Jedná sa najmä o dĺžku naležania alebo nakvášania na šupkách, ležania na kaloch, intervaloch miešania – surlie, či samotného stáčania a nafľašovania vína.

 

Vo vinohradoch aplikujeme princípy permakultúrneho pestovania. To znamená, že každý druhý riadok je trvalo zatrávnený. Ak by ste sa pozreli z vrchu, videli by ste pásy krásnej rozkvitnutej lúky. Tieto lúčne kvety sú dôležité pre život užitočného hmyzu. Vďaka tomu máme dostatok opeľovačov pre kvitnúci vinič a prispievame k environmentálnemu zveľadeniu nášho mestečka. Životné prostredie chránime tak, že vôbec nepoužívame herbicídy a okopávaním bojujeme s burinou. Používame bio postreky proti chorobám viniča, čím predchádzame zbytočnej chemizácii krajiny a nášho hrozna.

 

Pozrite si náš Instagram

 

Kúpou Gurmánskeho balíčka a našich vín podporíte naše rodinné vinárstvo a zachovanie vinohradníctva vo Svätom Jure.

 

Tu je ponuka našich vín

 

Ďakujeme a prajeme Vám krásny gurmansky zážitok!

Možno by sa Vám páčilo…

Minimum 4 characters