Romantický balíček – pre DVOCH

3000 

Romantický balíček – pre DVOCH obsahuje:
  • Pesecká Leánka, polosladké biele víno, prip. iné víno podľa vlastného výberu
  • 2 poháre na víno s logom Víno MATULA
  • 100g balenie kávy od DE JURE COFFEE ROASTERY
  • 2 ručne maľované romantické šálky
  • papierová krabička

1 na sklade (dostupné na objednávku)

Kategória: Značky: , , ID produktu:2880

Popis

Romantický balíček – pre DVOCH

Romantický balíček – pre DVOCH

Biele polosladké víno z Peseckej Leánky, dva poháre s logom Víno MATULA, chutná svätojurská kávička a dve ručne maľované šálky na kávu zabalené v peknej darčekovej krabičke, to je ideálny romantický darček.

Pokiaľ by sa vám v tejto ponuke viac páčilo iné víno, do poznámky v objednávke nám prosím uveďte, ktoré vínko Vám nachystáme do balíčka.

Romantický balíček – pre DVOCH poteší každú romantickú dušu.

 

Vína vyrábame starostlivým výberom pekných, zdravých strapcov hrozna počas oberačky. Šetrným spracovaním a rýchlym pomletím po príchode z vinohradu zabezpečíme kvalitný mušt. Počas celého procesu formovania budúceho vínka pristupujeme individuálne pri každej odrode. Biele a ružové starostlivo chladíme počas kvasenia a červený rmut v kadi zase miešame, aby všetko pekne kvasilo ako má. Takto vieme zabezpečiť, že každé víno má svoju jedinečnosť a odlišuje sa od toho druhého. Rôznorodosť našich vín je priorita. Dosahujeme ju osobitným prístupom ku každej odrode počas školenia vína. Je to metóda založená na načasovaní jednotlivých operácií počas celej doby jeho zrenia. Jedná sa najmä o dĺžku naležania alebo nakvášania na šupkách, ležania na kaloch, intervaloch miešania – surlie, či samotného stáčania a nafľašovania vína.

 

Vo vinohradoch aplikujeme princípy permakultúrneho pestovania. To znamená, že každý druhý riadok je trvalo zatrávnený. Ak by ste sa pozreli z vrchu, videli by ste pásy krásnej rozkvitnutej lúky. Tieto lúčne kvety sú dôležité pre život užitočného hmyzu. Vďaka tomu máme dostatok opeľovačov pre kvitnúci vinič a prispievame k environmentálnemu zveľadeniu nášho mestečka. Životné prostredie chránime tak, že vôbec nepoužívame herbicídy a okopávaním bojujeme s burinou. Používame bio postreky proti chorobám viniča, čím predchádzame zbytočnej chemizácii krajiny a nášho hrozna.

 

Pozrite si náš Instagram

 

Kúpou Romantického balíčeka – pre DVOCH podporíte naše rodinné vinárstvo a zachovanie vinohradníctva vo Svätom Jure.

 

Tu je ponuka našich vín

 

Ďakujeme a Na zdravie!

Možno by sa Vám páčilo…

Minimum 4 characters