Drevená krabička na 1 fľašu vína s dvomi pohármi

1600 

Kategória: Značka: ID produktu:2032

Popis

Drevená krabička na 1 fľašu vína s dvomi pohármi

Drevená krabička na 1 fľašu vína s dvomi pohármi

Drevená krabička na 1 fľašu vína s dvomi pohármi, môže obsahovať víno podľa vášho vkusu, alebo podľa vkusu obdarovaného. Zabaľte svoje víno luxusne. Potešte svojich blízkych krásnym darčekovým balením s vínom od nás podľa vlastného výberu.

Uvedená cena je za krabičku a dva poháre, bez vína.

Krása našich vín najlepšie vynikne v drevených darčekových baleniach od nás.

Vína do našich darčekových balení pre vás vyrábame starostlivým výberom pekných, zdravých strapcov hrozna počas oberačky. Šetrným spracovaním a rýchlym pomletím po príchode z vinohradu zabezpečíme kvalitný mušt. Počas celého procesu formovania budúceho vínka pristupujeme individuálne pri každej odrode. Biele a ružové starostlivo chladíme počas kvasenia a červený rmut v kadi zase miešame, aby všetko pekne kvasilo ako má. Takto vieme zabezpečiť, že každé víno má svoju jedinečnosť a odlišuje sa od toho druhého. Rôznorodosť našich vín je priorita. Dosahujeme ju osobitným prístupom ku každej odrode počas školenia vína. Je to metóda založená na načasovaní jednotlivých operácií počas celej doby jeho zrenia. Jedná sa najmä o dĺžku naležania alebo nakvášania na šupkách, ležania na kaloch, intervaloch miešania – surlie, či samotného stáčania a nafľašovania vína.

 

Vo vinohradoch aplikujeme princípy permakultúrneho pestovania. To znamená, že každý druhý riadok je trvalo zatrávnený. Ak by ste sa pozreli z vrchu, videli by ste pásy krásnej rozkvitnutej lúky. Tieto lúčne kvety sú dôležité pre život užitočného hmyzu. Vďaka tomu máme dostatok opeľovačov pre kvitnúci vinič a prispievame k environmentálnemu zveľadeniu nášho mestečka. Životné prostredie chránime tak, že vôbec nepoužívame herbicídy a okopávaním bojujeme s burinou. Používame bio postreky proti chorobám viniča, čím predchádzame zbytočnej chemizácii krajiny a nášho hrozna.

 

Pozrite si náš Instagram

 

Kúpou drevenej krabičky na 1 fľašu vína s dvomi pohármi a ďalších našich vín podporíte naše rodinné vinárstvo a zachovanie vinohradníctva vo Svätom Jure.

 

Tu je ponuka našich vín

 

Ďakujeme a na zdravie priatelia!

Minimum 4 characters